Vila

Říčanská vila 7+kk má celkovou rozlohu 276 m2 a skvěle propracovanou dispozici. Reprezentativní přízemí s bazénem na dosah ruky, obytné první patro a kancelář v nejvyšším podlaží zaručí, že budete mít dost prostoru pro každou svou životní roli – ať už jako partneři, rodiče či šéfové. Vše na jednom prostoru. Novostavba má 3 nadzemní podlaží:
● V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyňským koutem a jídelním stolem. Dále pokoj pro hosty, WC, sprcha, šatna, komora a garáž pro dvě auta. Velkolepá terasa okolo bazénu má téměř 109 m2.
● První patro se právem pyšní nádhernou terasou o rozloze 22 m2. To ale zdaleka není vše. Najdete tady královskou ložnici, dětský pokoj a dva další pokoje. K tomu jsou samozřejmostí dvě koupelny a druhá šatna.
● Druhé patro má rohovou pracovnu a terasu o rozloze 16 m2 hodné jednatele či jednatelky úspěšného byznysu. Klid, výhled a promyšlené umístění kanceláře v posledním patře zajistí, že na pracovní výzvy budete nahlížet se zdravou perspektivou.

O mně
Dušan Měchura
/ Člen: Next Reality Exclusive

Často říkám, že realitám se profesně věnuji od roku 2015, pravda je ale taková, že se jim plně věnuji celý svůj dospělý život.

Kontakt

Dušan Měchura

Telefon : +420 730 111 222

E-mail: dusan.mechura@nextreality.cz

Adresa : Olbrachtova 1980/5, 140 00 Praha

Napište nám